לחברת מדיקו ניסיון בניהול עשרות עמודי פייסבוק
וקמפיינים למרפאות שיניים

רשת הפייסבוק, מהווה כיום, בעידן הדיגיטלי, כלי תקשורת משמעותי וחשוב, הן בפן האישי והן בפן העסקי. כלי זה מאפשר לכם, לשמור על קשר ישיר, רציף וזמין עם חוג לקוחותיכם ואף לגייס לקוחות חדשים באופן מהיר וממוקד.

הפרסום בפייסבוק חוצה גבולות בכל זמן ובכל מקום!

חברת מדיקו - שיווק, פרסום וייעוץ לשירותי רפואה, בעלת ניסיון מקיף בענף הדנטלי מזה 17 שנים, מתמחה בניהול קמפיינים במדיה החברתית ובניהול עמודי פייסבוק עסקיים למרפאות, מנהלת כיום באופן מקצועי את עמודי הפייסבוק של מרפאות שיניים רבות.

  1. מתמחים בעולם התוכן הדנטלי עם ניסיון מקצועי וותק של למעלה מ-17 שנים
  2. הידע שצברנו מאפשר לנו לכתוב תוכן מקצועי אמין, מדויק ומותאם לרופאי שיניים, מבלי להטריח את הרופאים בבקשת חומרים מקצועיים נוספים. 
  3. שירות ייחודי לנו - אנו עושים שימוש מושכל ברשימת מאגר הלקוחות של המרפאה ומנהלים באמצעותו תקשורת ישירה עם לקוחות המרפאה דרך הפייסבוק. 
  4. אנו מספקים מענה יום-יומי רציף לפניות ושאלות של מטופלים ומתעניינים בדף. 
  5. אנו מתמחים בהקמת וניהול של קמפיינים לגיוס לקוחות חדשים תוך פנייה לקהל יעד ממוקד ומתוך הבנה עמוקה של צרכי המרפאה והתחום הדנטלי.


קידום ממומן בגוגל (PPC) היא שיטה יעילה לפרסום באינטרנט, השיטה מבוססת על "חיפושים" כאשר המאפיין הבולט והעוצמתי ביותר לפרסום ממומן בגוגל הוא, היכולת להיחשף ולשלם עבור הקלקות לאתר האינטרנט או לדף הנחיתה שלכם ע"י לקוחות פוטנציאלים, המחפשים בדיוק לבצע טיפול שיניים במגוון תחומים ולהופיע בין תוצאות החיפוש המובילות בראש העמוד הראשון.

אנו מנוסים בניהול קמפיינים המותאמים לצרכי המרפאה ומבוססים על מילות מפתח מדויקות לצרכי המרפאה.

בנוסף אנו מבצעים פרסום remarketing ברשת גוגל לאנשים שכבר הקליקו על המודעה שלכם במטרה לחשוף אותם פעמים נוספות למרפאה.


חלק מלקוחותינו: